Zajistěte to nejlepší pro vašeho koně i pro sebe

Jezdectví je jeden z nejkrásnějších koníčků, kterým se může člověk věnovat. Podobně jako jiné pohybové aktivity a sporty i ježdění na koni však vyžaduje mnoho speciálního vybavení, bez kterého to zkrátka nejde. Abyste si mohli dopřávat radosti z jízdy na koni plnými doušky, je tu pro Vás Zooprodukt, obchod s potřebami pro koně a jezdce. Právě u nás naleznete veškeré nutné vybavení nejen pro jezdectví, ale také pro chov koní, a to pěkně na jednom místě. Naše společnost je výhradním zástupcem exkluzivní italské značky potřeb pro koně a jezdce Tattini.

Vybírat z opravdu širokého sortimentu jezdecké výbavy a příslušenství můžete buď v našem kamenném obchodě v Týništi nad Orlicí, nebo jednoduše z pohodlí svého domova v našem e-shopu. Díky přehlednému členění zde snadno naleznete přesně to, co zrovna hledáte pro Vašeho koně či pro sebe. Nabízíme kompletní výbavu pro koně i jezdce v anglickémwesternovém stylu, kosmetiku, léky, výživové doplňky a pamlsky pro koně, ale také podkovářské potřeby, vybavení pro stáje a například i několik typů elektrických ohradníků. Je možné u nás zakoupit i koňské kočáry. Kromě dalšího se zabýváme také praním koňských dek a podsedlových deček, a to buď s impregnací, nebo bez impregnace.

Nakupovat u nás můžete naprosto bez obav – vždy je zde možnost vrácení nepoužitého, nepoškozeného zboží. Dále máte v našem obchodě možnost nákupu na splátky. Při objednávce nad dva tisíce korun navíc neplatíte žádné poštovné. Objednané zboží Vám bude doručeno do jednoho dne prostřednictvím služby Geis. Navštivte obchod či e-shop Zooprodukt a přesvědčte se sami o našich kvalitách. Těšíme se na Vás.

Úzkost a únava? Pomůže Wazamba casino, pobyt v přírodě nebo cvičení

I přes vzrůstající teploty a slunce za oknem mohou mnoha lidem stále ještě zimní chladnější dny navozovat stavy únavy, úzkosti nebo depresí.

Zásnubní diamantový prsten

Všechno začalo jednoho podzimního odpoledne, kdy jsme společně procházeli parkem, zářícím v barvách rudé, žluté a oranžové.

Na průmyslovém značení závisí mnoho odvětví

Svět konce dvacátého a počátku jednadvacátého století je typický svou komplexností, složitostí a provázaností jednotlivých oblastí.