Zajistěte to nejlepší pro vašeho koně i pro sebe

Jezdectví je jeden z nejkrásnějších koníčků, kterým se může člověk věnovat. Podobně jako jiné pohybové aktivity a sporty i ježdění na koni však vyžaduje mnoho speciálního vybavení, bez kterého to zkrátka nejde. Abyste si mohli dopřávat radosti z jízdy na koni plnými doušky, je tu pro Vás Zooprodukt, obchod s potřebami pro koně a jezdce. Právě u nás naleznete veškeré nutné vybavení nejen pro jezdectví, ale také pro chov koní, a to pěkně na jednom místě. Naše společnost je výhradním zástupcem exkluzivní italské značky potřeb pro koně a jezdce Tattini.

Vybírat z opravdu širokého sortimentu jezdecké výbavy a příslušenství můžete buď v našem kamenném obchodě v Týništi nad Orlicí, nebo jednoduše z pohodlí svého domova v našem e-shopu. Díky přehlednému členění zde snadno naleznete přesně to, co zrovna hledáte pro Vašeho koně či pro sebe. Nabízíme kompletní výbavu pro koně i jezdce v anglickémwesternovém stylu, kosmetiku, léky, výživové doplňky a pamlsky pro koně, ale také podkovářské potřeby, vybavení pro stáje a například i několik typů elektrických ohradníků. Je možné u nás zakoupit i koňské kočáry. Kromě dalšího se zabýváme také praním koňských dek a podsedlových deček, a to buď s impregnací, nebo bez impregnace.

Nakupovat u nás můžete naprosto bez obav – vždy je zde možnost vrácení nepoužitého, nepoškozeného zboží. Dále máte v našem obchodě možnost nákupu na splátky. Při objednávce nad dva tisíce korun navíc neplatíte žádné poštovné. Objednané zboží Vám bude doručeno do jednoho dne prostřednictvím služby Geis. Navštivte obchod či e-shop Zooprodukt a přesvědčte se sami o našich kvalitách. Těšíme se na Vás.

Úspěšné hledání práce v Německu

Pro mnoho Čechů je hledání práce v Německu atraktivní možností. Hospodářská stabilita a nízká míra nezaměstnanosti činí z Německa atraktivní destinaci pro uchazeče o zaměstnání.

Top 2024: Nejlepší online kasina pro české hráče

Ačkoliv se to nemusí na první pohled zdát, vybrat online casino je poměrně náročný úkol.

Křeslo na balkon – styl a pohodlí na čerstvém vzduchu

Židle na balkoně nejsou jen praktickým nábytkem, ale také důležitou součástí vybavení každého balkonu.